29 Mart

Hopi Fırsat Eklentisi ile Daha Keyifli Bir Alışveriş Deneyimi


Bazen kullanıcıların internette indirim ve kampanya araması, online alışverişin keyfine ve konforuna gölge düşürerek normal şartlar altında basit olan bu süreci daha karmaşık hale getirebiliyor. Bu da ister istemez hem markanızı hem de kullanıcınızı olumsuz etkileyebiliyor. Hopi, kullanıcılarını bu zahmetten kurtarmak üzere tasarladığı eklentisi ile dahil olduğu tüm kampanya ve fırsatları tek bir alan üzerinden sergilemeyi hedefliyor. Ülkemizin en büyük sadakat programlarından biri olan Hopi, Chrome web tarayıcısına özel Hopi fırsat eklentisi uygulaması ile karşınızda. Üstün düzeyde kullanışlı tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken bu Hopi eklentisi, alışveriş esnasında tüketicilere yenilenmiş ve modern bir deneyim vadediyor.

 

Hopi Chrome Eklentisi Nedir, Ne İşe Yarar?

Hopi'nin Chrome web tarayıcısına özel olarak tasarladığı eklentisi, kullanıcıların yüzlerce markada geçerli olan Hopi kampanya ve fırsatlarına anında erişmesine olanak sunuyor. Web üzerinde sayısız kampanya ve indirimler içerisinde kaybolmak istemeyen online tüketiciler, Hopi'nin bu özel eklentisi ile bu dertten kurtuluyor. En güncel fırsatları tespit edebilmek için gereken yoğun çalışmanın tamamını üstlenen Hopi, indirim kuponları ve kampanyalar başta olmak üzere tüm Hopi fırsatlarını anında görünür hale getiriyor. Eklenti aynı zamanda kullanıcının sahip olduğu Paracıkları da göstererek daha avantajlı bir satın alma olanağı sunuyor. Eklenti kapsamında birbirinden popüler markaların güncel kampanyalarını takip etmek ve anında yararlanmak mümkün.

 

Hopi Chrome Eklentisi Nasıl İndirilir, Nasıl Kullanılır?

Hopi Chrome eklentisi, Chrome Web Mağazası üzerinden indirebilir ve hemen kullanmaya başlanabilir. Yüzlerce markanın sitesinde geçerli olan tüm Hopi kampanyalarını bir bir tüketici beğenisine sunan uygulama, onların saatlerce kampanya aramakla ya da kampanyaların güncelliğini sorgulamakla vakit kaybetmelerini engelliyor. Eklenti, alışveriş esnasında yararlanılabilecek en kazançlı teklifleri anında buluyor ve kullanıcıların anlık olarak bu tekliflerden yararlanmasını sağlıyor. Bütün bunlara ek olarak Hopi üyeleri, eklentiyi kullanarak Paracıklarını da eklenti üzerinden görüntüleyebiliyor. Chrome Web Mağazası üzerinden yükleyebileceğiniz Hopi Extension'ı aktif hale getirmek için Chrome'a Ekle butonuna tıklamak yeterli. Doğrudan web tarayıcısına inecek olan uygulama, indirme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak kullanıma hazır hale geliyor.

 

Hopi Extension ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Hopi Chrome eklentisi, Hopi’nin yüzlerce markasında geçerli indirim ve kazanç fırsatlarını online kullanıcılara sunarak markanızın sunduğu avantajlardan çok daha kolay bir biçimde yararlanmasını sağlıyor. Hopi eklentisini kullanırken tüketicilerin dikkat etmesi gereken birkaç nokta bulunuyor. Bunlardan bir tanesi, eklentiyi indirdikten sonra Hopi hesap bilgileri ile giriş yapmaları oluyor. Hopi eklentisi, anlaşmalı markadaki Hopi kampanyalarını listeleyerek avantajlı bir online alışveriş deneyimi sözü veriyor. Bu kampanya ve fırsatlara ek olarak aynı zamanda eklenti sayesinde biriken Paracıklar da görüntüleniyor ve alışveriş esnasında harcanabiliyor. Tüketiciler böylelikle tek tıkla kampanyalardan faydalanmak için doğrudan alışveriş yapmak istedikleri siteye girebilir ve anında kampanyadan faydalanabilirler. Hopi eklentisi hakkında daha fazla bilgi, merak edilen diğer tüm detaylar ve eklentinin kendisi burada!